SİPARİŞ VE BİLGİ 0212 233 1071 | Whatsapp: 0537 356 87 44

Avcı Metal Hakkında

  • Anasayfa
about us

Avcı Metal Aksesuar'a Hoşgeldiniz

Avcı Metal kurulduğu 2003 yılından bu yana kâr odaklı bir üretim firması olma yerine tasarım danışmanlığını benimsemiş ve tekstil aksesuarları alanında sektörün öncü firmaları arasında yerini almıştır. Çalıştığı firmaların ürettikleri tekstil ürünlerine özel ürünler önermeyi ve tasarlamayı ilke adinmiştir. Merkezi Eyüp'te bulunan Avcı Metal'in Osmanbey'de şubesi vardır.

20.000+ model..

Avcı Metal 20.000 adetin üzerinde olan ürün koleksiyonu toka, çakma düğme, dikme düğme, elcik, çıtçıt, perçin, kuşgözü, stoper, bağucu ve özel tasarım olmak üzere kategoriler halinde müşterilerden gelecek taleplere yanut vermek üzere hazır beklemektedir.

Avcı Metal olarak Çin'den ortalama yaptığımız yıllık 1 milyon USD ithalatıın, Türkiye'ye kazandırılmasının gururunu yaşıyoruz.

Avcı Metal tamamı kendi tasarım ve üretimi olan zamak, plastik, polyester, pirinç, düğme çeşitleri ve rivet, klikıt çıtçıt ürün yelpazesi ve bu aksesuarların çakımında kullanılan son teknoloji tam otomatik düğme, rivet, kuşgözü ve çıtçıt çakma makinalarının da üreticisidir.

Avcı Metal Aksesuar

Adres: Halaskargazi Cd. Ebe Kızı Sk. No:3 Üçler İş Merkezi Kat:1 D:12 Osmanbey/İstanbul
E-Mail: info@avcimetalaksesuar.com.tr
Tel: +90 212 233 1071